Transplantace pro ženy

Nejmodernější metody transplantace vlasů

HairExpert.cz > Transplantace > Transplantace pro ženy

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantací v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za násobně nižší ceny než v ČR!

Zastupujeme jednu z nejlepších istanbulských klinik se zaměřením na transplantace vlasů s více než 12 letými zkušenostmi a lékařským týmem s certifikací od ministerstva zdravotnictví. Klinika využívá nejmodernější metody transplantací vlasů DHI nebo FUE. Garantujeme doživotní záruku na provedené zákroky.

Jaké další služby mimo transplantace pro ženy nabízíme?

TRANSPLANTACE VLASŮ | TRANSPLANTACE VOUSŮ | TRANSPLANTACE OBOČÍ

Ztráta vlasů bývá pro ženy velmi nepříjemná a může mít i vliv na jejich sebevědomí, osobnost a ženskost. Naštěstí již existuje efektivní řešení tohoto problému. Transplantace vlasů u žen je stále více vyhledávaným a efektivním řešením a na naší klinice s nimi máme bohaté zkušenosti a provádíme je bez oholení hlavy, takže je možné se zapojit do normálního života ihned po návratu z Istanbulu.

Co způsobuje ztrátu vlasů u žen?

Vypadávání vlasů u žen může být způsobeno genetickými problémy, onemocněním štítné žlázy nebo hormonálními změnami. Nejen ztráta vlasů, ale také postupně řídnoucí vlasy mohou být problém. V mnoha případech pomůže i léčba, nicméně nejlepší a trvalé výsledky se dají dosáhnout pouze transplantací vlasů.

Vypadávání vlasů mohou způsobit zvýšená mentální nebo fyzická zátěž. Některé další možné příčiny vypadávání vlasů mohou být:

  • Hormonální změny
  • Kožní onemocnění
  • Špatná strava a nezdravý životní styl
  • Operace
  • Onemocnění štítné žlázy
  • Těhotenství
  • Extrémní stres

Ukázka výsledku transplantace vlasů

Výhody moderních postupů transplantace vlasů

Naši chirurgové používají Metodu transplantace vlasů DHI pomocí nástroje Choi Implanter Pen. To má zásadní výhody pro ženy:

Není třeba odstranit všechny vlasy

V minulosti bylo vždy nutné před operací oholit celou nebo větší část hlavy. Pro mnoho žen to nebylo přijatelné a transplantaci proto nepodstupovaly. Dnes to již není nutné. Vlasy se zkrátí pouze na malé části hlavy vzadu, odkud jsou brány dárcovské štěpy. Pokud má žena delší vlasy, je tato oblast následně vlasy překryta.

Snadná implantace mezi stávajícími vlasy

Pomocí Choi Implanter Pen je možné zvýšit hustotu vlasů tam kde je potřeba. Implantované vlasy jsou pečlivě vsazeny mezi stávajicí vlasy tak, aby bylo dosaženo přirozeného vzhledu. Ostatní vlasy mohou zůstat tak jak jsou, bez nutnosti zkracování.

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky hlavy umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů většina pacientů nevykazuje žádné negativní následky chirurgického zákroku. Ve většině případů se pacienti mohou vrátit do práce následující den po příletu zpět do ČR.

Konzultace ZDARMA

Zanechte nám váš kontakt a my se vám brzy ozveme zpět.

Časté dotazy

Bydlet budete v pohodlí pětihvězdičkového hotelu Elite World Istanbul Hotel, který se nachází jen 1 min chůze od centra Taksim. Je také možné svůj pobyt v hotelu prodloužit za zvýhodněnou cenu a spojit cestu s dovolenou. Náš řidič se postará o všechny vaše transfery z letiště do hotelu a na kliniku.
Stačí zavolat na +420 770 159 656 nebo nám zaslat svůj kontakt a my se vám sami ozveme. Všechny detaily vám vysvětlíme po telefonu a pokud nám zašlete fotografie vlasů, stanovíme i pravděpodobný počet štěpů. Pokud preferujete osobní setkání, domluvíme si termín vyšetření v ordinaci MUDr. Jurkové, specialistky na vlasovou problematiku kde pomocí trichologického vyšetření mikrokamerou spolehlivě odhalíme důvody vypadávání vašich vlasů. Vyšetření máte v rámci vstupního vyšetření u HairExpert ZDARMA.
Turecko je dnes světovým centrem transplantací vlasů. Každý den je zde vykonáno přes 6tis operací na více než 300 klinikách. Úroveň lékařských služeb i hygienických norem plně koresponduje s evropskými zvyklostmi a metody transplantací jsou ty nejlepší na světě.
Díky metodě FUE s pomocí Choi Pen se jedná o zákrok, který přináší nejnižší riziko komplikací a rychlejší obnovení tkáně. K běžným aktivitám se ůžete vrátit během několika dní po zákroku a většina klientů je schopna jít 2-3 den po zákroku do práce.

Základní fakta o transplantacích vlasů
metodou DHI s Choi Implanter Pen

Doba cesty 3 dny

Celková doba cesty
3 dny

Trvání operace 10 hodin

Trvání operace
6-10 hodin

Uchycení štěpů 96%

Míra uchycení štěpů
96 %

Pro všechny od 18 let

Transplantace je vhodná
pro všechny od 18 let

Anestezie a sedativa

Anestezie
lokální + sedativa

Operace bez rizik

Rizika operace
bez rizik

Finální efekt 8-14 měsíců

Finální efekt
8-14 měsíců

Rekonvaalescene 7-10 dní

Rekonvalescence
7-10 dní

Výhody nejnovější metody transplantace vlasů DHI

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky hlavy ( 0,6mm v průměru) umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů u většiny pacientů zmizí všechny viditelné následky transplantace. Ve většině případů se pacienti mohou vrátit do práce následující den po příletu zpět do ČR.

Výborné výsledky

Během jedné návštěvy mohou naši specialisté transplantovat až 4000 štěpů. Jedná se o velké množství, které odpovídá asi 8.000-10.000 vlasům. Jedno sezení může přinést vynikající výsledky u pacientů i s pokročilou plašatostí.

Přirozený vzhled

Pomocí Choi Pen Implanteru je možné velmi přesně korigovat hloubku, směr a úhel vpichu štěpů a také je možné dosáhnout hustoty vlasů až 200 štěpů na cm 2 což zajišťuje 100% přirozený výsledek.

Úplně bezpečné

Používáme pouze jednorázové jehly pro každou transplantaci. Dodržují se přísné hygienické postupy při všech fázích transplantace tak, abychom mohli zaručit 100% bezpečnost.

Bezbolestná operace

Pro extrakci a vpich štěpů jsou použity jednorázové nástroje s průměrem 0,6 mm. Operace se provádí s pomocí lokální anestezie díky které vpichy absolutně neucítíte. Pro vyšší komfort se podávají sedativa.

Bez nutnosti návazné léčby

Není potřeba následně brát žádné léky na dlouhodobé bázi, protože implantované vlasy nebudou vypadávat. Doporučujeme však užít Minoxidil, aby se minimalizovalo vypadávání stávajících vlasů.

DHI přímá implantace vlasů je nejlepší technika pro transplantaci vlasů

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace vlasů - FUE nebo FUT (Strip) - s přímou implantací vlasů není potřeba vytvářet řezy nebo otvory v oblasti, kam se vlasy implantují. Vlasové folikuly jsou implantovány přímo do pokožky pomocí Choi Pen Implanteru. Díky tomu je možné naprosto přesně kontrolovat hloubku, směr a úhel umístění každého štěpu.

Při použití DHI metody není potřeba s vlasovými štěpy nijak pracovat nebo je skladovat. Odebrané štěpy se umístí na nutnou dobu do roztoku a následně, pár minut po vyjmutí se implantují do pokožky. To eliminuje riziko poškození štěpů při pobytu mimo jejich přirozené prostředí.

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace vlasů, v rámci DHI není zapotřebí skalpelu, řezů nebo stehů. Vlasové štěpy jsou extrahovány jeden po druhém pomocí speciálně navrženého jednorázového nástroje o průměru 0,6mm, aby se minimalizovalo poškození dárcovské oblasti.

Na naší klinice operují pouze certifikovaní lékaři DHI Medical Group postup od začátku až do konce provádí pouze lékaři. Všichni naši lékaři byli vyškoleni a certifikováni DHI Academy - jediným tréninkem akademie pro obnovu vlasů.

Na naší klinice operují pouze lékaři s certifikací od Ministerstva zdravotnictví.

Tyto postupy zajišťují ve všech případech 100% bezpečnost, maximální životaschopnost štěpů a přirozené výsledky.

Domluvte si osobní konzultaci s našimi experty!

Je na vás, zda online nebo osobně.

MUDr. Miroslava Jurková
Specialista na
vlasovou problematiku

© 2018 Beauty travel s.r.o.