Transplantace vlasů

Metody DHI a FUE

HairExpert.cz > Transplantace > Transplantace vlasů

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantací v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za násobně nižší ceny než v ČR!

Zastupujeme jednu z nejlepších istanbulských klinik se zaměřením na transplantace vlasů s více než 12 letými zkušenostmi a lékařským týmem s certifikací od ministerstva zdravotnictví. Klinika využívá nejmodernější metody transplantací vlasů DHI nebo FUE. Garantujeme doživotní záruku na provedené zákroky.

Jaké další služby mimo transplantace vlasů nabízíme?

TRANSPLANTACE VOUSŮ | TRANSPLANTACE PRO ŽENY | TRANSPLANTACE OBOČÍ

V čem spočívá transplantace vlasů?

Transplantace vlasů je kosmetický zákrok, který je trvalým řešením problémů se začínající pleší, vypadávajícími vlasy nebo kouty. Jde o estetický zákrok, který provádí odborný lékař a spočívá v přemístění vlastních vlasových štěpů z míst na hlavě, kde jsou vlasy kvalitní a husté (temeno hlavy) do míst, kde vzniká pleš nebo jsou vlasy prořídlé. Transplantace se provádí v lokální anestezii, je naprosto bezbolestná a většina klientů je schopna jít 2-3 den po zákroku do práce.Transplantace vlasů v Turecku

Zajistíme pro vás profesionální transplantaci vlasů v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě, s doživotní zárukou a za násobně nižší ceny než v ČR. Turecko je dnes světovým centrem transplantací vlasů. Každý den je zde vykonáno přes 6tis operací na více než 300 klinikách. Úroveň lékařských služeb i hygienických norem plně koresponduje s evropskými zvyklostmi a metody transplantací jsou ty nejlepší na světě. Istanbul je navíc krásné, moderní a bezpečné město.


Metody transplantací

Moderní a v této chvíli nejlepší postup transplantace vlasů se nazývá DHI (Direct Hair Implantation). Jedná se vlastně o vylepšení metodu FUE (Follicular Unit Extraction), kdy se vlasové štěpy jeden po druhém opatrně vyjímají z dárcovské zóny vzadu a po stranách hlavy a následně opět vpichují pomocí Choi Pen Implanteru do míst, kde již vlasy vypadaly bez nutnosti řezání kanálků do kterých se štěpy vsazují, jako u FUE. Dárcovské oblasti hlavy obecně nebývají ovlivněny plešatostí a vlasové štěpy mají nejlepší kvalitu. Proto transplantované vlasy zůstanou navždy tam, kam byly transplantovány a budou pokračovat v růstu bez rizika vypadávání.

Použití pera Choi Pen Implanter

Všechny transplantace jsou prováděny pomocí nejnovějších technologií pro transplantaci vlasů, včetně použití pera Choi Pen Implanter. Pomocí pera se významně zlepšuje implantační část postupu tím, že eliminuje potřebu řezů kanálů vlasových štěpů jako při standardních postupech FUE. Choi Pen Implanter má v průměru jen 0,6mm a umožňuje napíchnout štěpy přímo do pokožky bez toho, aniž by po vpichu zbyly jizvičky. Pomocí této metody se výrazně snižují ztráty krve a zároveň je umožněno dosáhnout nejvyšší hustoty (až 200 štěpů na cm2) vlasů a dosahujeme tak nejpřirozenějších výsledků.


Časté dotazy

Bydlet budete v pohodlí pětihvězdičkového hotelu Elite World Istanbul Hotel, který se nachází jen 1 min chůze od centra Taksim. Je také možné svůj pobyt v hotelu prodloužit za zvýhodněnou cenu a spojit cestu s dovolenou. Náš řidič se postará o všechny vaše transfery z letiště do hotelu a na kliniku.
Stačí zavolat na +420 770 159 656 nebo nám zaslat svůj kontakt a my se vám sami ozveme. Všechny detaily vám vysvětlíme po telefonu a pokud nám zašlete fotografie vlasů, stanovíme i pravděpodobný počet štěpů. Pokud preferujete osobní setkání, domluvíme si termín vyšetření v ordinaci MUDr. Jurkové, specialistky na vlasovou problematiku kde pomocí trichologického vyšetření mikrokamerou spolehlivě odhalíme důvody vypadávání vašich vlasů. Vyšetření máte v rámci vstupního vyšetření u HairExpert ZDARMA.
Turecko je dnes světovým centrem transplantací vlasů. Každý den je zde vykonáno přes 6tis operací na více než 300 klinikách. Úroveň lékařských služeb i hygienických norem plně koresponduje s evropskými zvyklostmi a metody transplantací jsou ty nejlepší na světě.
Díky metodě FUE s pomocí Choi Pen se jedná o zákrok, který přináší nejnižší riziko komplikací a rychlejší obnovení tkáně. K běžným aktivitám se ůžete vrátit během několika dní po zákroku a většina klientů je schopna jít 2-3 den po zákroku do práce.

Konzultace ZDARMA

Zanechte nám váš kontakt a my se vám brzy ozveme zpět.

Základní fakta o transplantacích vlasů
metodou DHI s Choi Implanter Pen

Doba cesty 3 dny

Celková doba cesty
3 dny

Trvání operace 10 hodin

Trvání operace
6-10 hodin

Uchycení štěpů 96%

Míra uchycení štěpů
96 %

Pro všechny od 18 let

Transplantace je vhodná
pro všechny od 18 let

Anestezie a sedativa

Anestezie
lokální + sedativa

Operace bez rizik

Rizika operace
bez rizik

Finální efekt 8-14 měsíců

Finální efekt
8-14 měsíců

Rekonvaalescene 7-10 dní

Rekonvalescence
7-10 dní

Výhody nejnovější metody transplantace vlasů DHI

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky hlavy ( 0,6mm v průměru) umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů u většiny pacientů zmizí všechny viditelné následky transplantace. Ve většině případů se pacienti mohou vrátit do práce následující den po příletu zpět do ČR.

Výborné výsledky

Během jedné návštěvy mohou naši specialisté transplantovat až 4000 štěpů. Jedná se o velké množství, které odpovídá asi 8.000-10.000 vlasům. Jedno sezení může přinést vynikající výsledky u pacientů i s pokročilou plašatostí.

Přirozený vzhled

Pomocí Choi Pen Implanteru je možné velmi přesně korigovat hloubku, směr a úhel vpichu štěpů a také je možné dosáhnout hustoty vlasů až 200 štěpů na cm 2 což zajišťuje 100% přirozený výsledek.

Úplně bezpečné

Používáme pouze jednorázové jehly pro každou transplantaci. Dodržují se přísné hygienické postupy při všech fázích transplantace tak, abychom mohli zaručit 100% bezpečnost.

Bezbolestná operace

Pro extrakci a vpich štěpů jsou použity jednorázové nástroje s průměrem 0,6 mm. Operace se provádí s pomocí lokální anestezie díky které vpichy absolutně neucítíte. Pro vyšší komfort se podávají sedativa.

Bez nutnosti návazné léčby

Není potřeba následně brát žádné léky na dlouhodobé bázi, protože implantované vlasy nebudou vypadávat. Doporučujeme však užít Minoxidil, aby se minimalizovalo vypadávání stávajících vlasů.

DHI přímá implantace vlasů je nejlepší technika pro transplantaci vlasů

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace vlasů - FUE nebo FUT (Strip) - s přímou implantací vlasů není potřeba vytvářet řezy nebo otvory v oblasti, kam se vlasy implantují. Vlasové folikuly jsou implantovány přímo do pokožky pomocí Choi Pen Implanteru. Díky tomu je možné naprosto přesně kontrolovat hloubku, směr a úhel umístění každého štěpu.

Při použití DHI metody není potřeba s vlasovými štěpy nijak pracovat nebo je skladovat. Odebrané štěpy se umístí na nutnou dobu do roztoku a následně, pár minut po vyjmutí se implantují do pokožky. To eliminuje riziko poškození štěpů při pobytu mimo jejich přirozené prostředí.

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace vlasů, v rámci DHI není zapotřebí skalpelu, řezů nebo stehů. Vlasové štěpy jsou extrahovány jeden po druhém pomocí speciálně navrženého jednorázového nástroje o průměru 0,6mm, aby se minimalizovalo poškození dárcovské oblasti.

Na naší klinice operují pouze certifikovaní lékaři DHI Medical Group postup od začátku až do konce provádí pouze lékaři. Všichni naši lékaři byli vyškoleni a certifikováni DHI Academy - jediným tréninkem akademie pro obnovu vlasů.

Na naší klinice operují pouze lékaři s certifikací od Ministerstva zdravotnictví.

Tyto postupy zajišťují ve všech případech 100% bezpečnost, maximální životaschopnost štěpů a přirozené výsledky.

Domluvte si osobní konzultaci s našimi experty!

Je na vás, zda online nebo osobně.

MUDr. Miroslava Jurková
Specialista na
vlasovou problematiku

© 2018 Beauty travel s.r.o.