Transplantace obočí

Mějte znovu perfektní obočí

HairExpert.cz > Transplantace > Transplantace obočí

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantací v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za násobně nižší ceny než v ČR!

Zastupujeme jednu z nejlepších istanbulských klinik se zaměřením na transplantace vlasů s více než 12 letými zkušenostmi a lékařským týmem s certifikací od ministerstva zdravotnictví. Klinika využívá nejmodernější metody transplantací vlasů DHI nebo FUE. Garantujeme doživotní záruku na provedené zákroky.

Jaké další služby mimo transplantace obočí nabízíme?

TRANSPLANTACE VLASŮ | TRANSPLANTACE VOUSŮ | TRANSPLANTACE PRO ŽENY

Transplantace obočí

Transplantace obočí je postup podobný transplantaci vlasů. Z pokožky hlavy se odebírají vlasy a umísťují se do obočí tak, aby se dosáhlo plnějšího růstu a požadovaného tvaru.

Pro koho je transplantace obočí vhodné?

Transplantace obočí je skvělá volba, pokud nejste spokojeni s tvarem či hustotou obočí nebo ho již máte velmi tenké. Díky metodě DHI dosahujeme plně přirozeného vzhledu.

Transplantace obočí je také velmi vhodná pro pacienty s jizvami či popáleninami v této oblasti. Obočí neroste na místech s jizvami a po úrazu tam zůstává prázdné místo. Pomocí transplantace můžeme vyplnit všechna místa bez obočí a vrátit váš vzhled zpět tam, kde byl před úrazem.

Transplantace obočí je také vhodná pokud máte řídké nebo žádné obočí kvůli věku nebo alopecii.

Jak funguje transplantace obočí?

Naše transplantace obočí fungují podobně jako transplantace vlasů. Oblast obočí a v jeho okolí je nejdříve lokálně anestetizováno. Vlasy se extrahují ze zadní části hlavy a následně se umístí do obočí pomocí Choi Pen Implanteru, který umožňuje velmi přesné umístění. Každý štěp je opatrně vložen pod daným úhlem tak, aby kopíroval přirozený růst obočí.

Bude trvat zhruba 7 dní, než se obočí zahojí. Konečného vzhledu obočí se dosahuje během následujících 3 až 6 měsíců.

Jaká je následná péče?

Následná péče po transplantaci obočí je snadná. Náš lékař vám poradí s následnou péčí, která zahrnuje 4 denní léčbu antibiotiky, kvůli omezení rizika infekce a některé volitelná léčiva, aby se zabránilo pooperačnímu otoku.

Nové obočí se vytvaruje cca po 3 měsících. Po tomto období růstu bude potřeba nové obočí asi jednou za měsíc zastřihnout.

Ukázka výsledku transplantace obočí

Časté dotazy

Bydlet budete v pohodlí pětihvězdičkového hotelu Elite World Istanbul Hotel, který se nachází jen 1 min chůze od centra Taksim. Je také možné svůj pobyt v hotelu prodloužit za zvýhodněnou cenu a spojit cestu s dovolenou. Náš řidič se postará o všechny vaše transfery z letiště do hotelu a na kliniku.
Stačí zavolat na +420 770 159 656 nebo nám zaslat svůj kontakt a my se vám sami ozveme. Všechny detaily vám vysvětlíme po telefonu a pokud nám zašlete fotografie vlasů, stanovíme i pravděpodobný počet štěpů. Pokud preferujete osobní setkání, domluvíme si termín vyšetření v ordinaci MUDr. Jurkové, specialistky na vlasovou problematiku kde pomocí trichologického vyšetření mikrokamerou spolehlivě odhalíme důvody vypadávání vašich vlasů. Vyšetření máte v rámci vstupního vyšetření u HairExpert ZDARMA.
Turecko je dnes světovým centrem transplantací vlasů. Každý den je zde vykonáno přes 6tis operací na více než 300 klinikách. Úroveň lékařských služeb i hygienických norem plně koresponduje s evropskými zvyklostmi a metody transplantací jsou ty nejlepší na světě.
Díky metodě FUE s pomocí Choi Pen se jedná o zákrok, který přináší nejnižší riziko komplikací a rychlejší obnovení tkáně. K běžným aktivitám se ůžete vrátit během několika dní po zákroku a většina klientů je schopna jít 2-3 den po zákroku do práce.

Konzultace ZDARMA

Zanechte nám váš kontakt a my se vám brzy ozveme zpět.

Domluvte si osobní konzultaci s našimi experty!

Je na vás, zda online nebo osobně.

MUDr. Miroslava Jurková
Specialista na
vlasovou problematiku

© 2018 Beauty travel s.r.o.