Transplantace vousů

Vaše vousy mohou být 100% perfektní

HairExpert.cz > Transplantace > Transplantace vousů

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantací v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za násobně nižší ceny než v ČR!

Zastupujeme jednu z nejlepších istanbulských klinik se zaměřením na transplantace vlasů s více než 12 letými zkušenostmi a lékařským týmem s certifikací od ministerstva zdravotnictví. Klinika využívá nejmodernější metody transplantací vlasů DHI nebo FUE. Garantujeme doživotní záruku na provedené zákroky.

Jaké další služby mimo transplantace vousů nabízíme?

TRANSPLANTACE VLASŮ | TRANSPLANTACE PRO ŽENY | TRANSPLANTACE OBOČÍ

Naše klinika se specializuje také na transplantace vousů. Provedli jsme již stovky transplantací, vždy s naprosto přirozenými výsledky. I když je postup operace velmi podobný transplantacím vlasů, vyžaduje speciální dovednosti operatérů.

 

K dosažení přirozeného vzhledu je klíčové naprosto přesné umístění štěpů. Nezáleží na tom jak moc prořídlé jsou vaše vousy před operací, transplantované vousy se přizpůsobí růstu původních vousů a zůstanou Vám natrvalo. Následně není třeba žádné speciální péče. Nové vousy stačí pravidelně zastřihovat tak, jak jste zvyklí.

Přejete si módní hustou bradku či plnovous? Domluvte si nezávaznou konzultaci s naším lékařem ještě dnes.

Transplantace vousů

Jak probíhá transplantace vousů?

Postup při transplantaci vousů je v podstatě shodný jako při transplantaci vlasů metodou DHI. Pro implantaci vousů se využívají vlasy. Dárcovské zóny, které se nacházejí vzadu a po stranách hlavy, jsou oblasti, které obvykle nejsou ovlivněny plešatostí a vlasy jsou zde kvalitní. Vlasové štěpy jsou pečlivě extrahovány jeden po druhém a uchovávány ve speciálním roztoku do té doby než je operatér opět implantuje do tváře.

Štěpy jsou pečlivě implantovány pomocí revolučního nástroje nazvaného Choi Implanter Pen, významně zlepšuje implantační část postupu tím, že eliminuje potřebu řezů kanálů vlasových štěpů jako při standardních postupech FUE.

Celý proces je absolutně bezbolestný, provádí se v lokální anestezii a pro komfort pacienta jsou podávána sedativa.

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky hlavy umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů většina pacientů nevykazuje žádné negativní následky chirurgického zákroku. Ve většině případů se pacienti mohou vrátit do práce následující den po příletu zpět do ČR.

Konzultace ZDARMA

Zanechte nám váš kontakt a my se vám brzy ozveme zpět.

Časté dotazy

Bydlet budete v pohodlí pětihvězdičkového hotelu Elite World Istanbul Hotel, který se nachází jen 1 min chůze od centra Taksim. Je také možné svůj pobyt v hotelu prodloužit za zvýhodněnou cenu a spojit cestu s dovolenou. Náš řidič se postará o všechny vaše transfery z letiště do hotelu a na kliniku.
Stačí zavolat na +420 770 159 656 nebo nám zaslat svůj kontakt a my se vám sami ozveme. Všechny detaily vám vysvětlíme po telefonu a pokud nám zašlete fotografie vlasů, stanovíme i pravděpodobný počet štěpů. Pokud preferujete osobní setkání, domluvíme si termín vyšetření v ordinaci MUDr. Jurkové, specialistky na vlasovou problematiku kde pomocí trichologického vyšetření mikrokamerou spolehlivě odhalíme důvody vypadávání vašich vlasů. Vyšetření máte v rámci vstupního vyšetření u HairExpert ZDARMA.
Turecko je dnes světovým centrem transplantací vlasů. Každý den je zde vykonáno přes 6tis operací na více než 300 klinikách. Úroveň lékařských služeb i hygienických norem plně koresponduje s evropskými zvyklostmi a metody transplantací jsou ty nejlepší na světě.
Díky metodě FUE s pomocí Choi Pen se jedná o zákrok, který přináší nejnižší riziko komplikací a rychlejší obnovení tkáně. K běžným aktivitám se ůžete vrátit během několika dní po zákroku a většina klientů je schopna jít 2-3 den po zákroku do práce.

Základní fakta o transplantacích vlasů
metodou DHI s Choi Implanter Pen

Doba cesty 3 dny

Celková doba cesty
3 dny

Trvání operace 10 hodin

Trvání operace
6-10 hodin

Uchycení štěpů 96%

Míra uchycení štěpů
96 %

Pro všechny od 18 let

Transplantace je vhodná
pro všechny od 18 let

Anestezie a sedativa

Anestezie
lokální + sedativa

Operace bez rizik

Rizika operace
bez rizik

Finální efekt 8-14 měsíců

Finální efekt
8-14 měsíců

Rekonvaalescene 7-10 dní

Rekonvalescence
7-10 dní

Domluvte si osobní konzultaci s našimi experty!

Je na vás, zda online nebo osobně.

MUDr. Miroslava Jurková
Specialista na
vlasovou problematiku

© 2018 Beauty travel s.r.o.