Příběhy klientů

Jak jsou s našimi službami spokojeni ti, kteří už mají své vlasy zpět

HairExpert.cz > Příběhy klientů

Pokud si ještě nejste úplně jisti zda vám transplantace vlasů přinese lepší život a jestli využít našich služeb, tak jsme pro Vás připravili recenze a reference od našich klientů.

Najdete zde příběhy lidí, kteří transplantaci už podstoupili a rozhodli se podělit o své postřehy a názory, které by Vám mohli pomoci v rozhodování. Další recenze můžete najít u zápisu HairExpert na Google mapách.

S HairExpert jsem byl v Istanbulu před 8 měsíci a byl jsem maximálně spokojený. Perfektní servis, skvělé ubytování a péče v nemocnici. Teď, po 8 měsících, je již výsledek transplantace vidět a hlavu mám opět plnou vlasů.
Jiří H. - 46 let, | 4.800 štěpů

Se službami HairExpert a transplantací v Istanbulu jsem byl velmi spokojen. Tým lékařů odvedl skvělou práci. Necítil jsem žádnou bolest a výsledky zákroku jsou opravdu vidět! Společně s vlasy jsem si nechal implantovat také 1.500 vousů. Výsledek je skvělý!
Tomáš A. - 32 let | 2.950 štěpů vlasy, 1.500 vousy

S ubývajícími vlasy jsem bojoval dlouho. Vyzkoušel jsem vše od šampónů po terapii plazmou. Skutečné výsledky a změnu přinesla až transplantace vlasů. Když jsem začal zjišťovat možnosti v ČR odradila mě přemrštěná cena. Následně jsem narazil na HairExpert a bylo rozhodnuto.
Adam P. - 32 let, | 4.800 štěpů

Byl jsem velmi spokojen. Postup byl prováděn s profesionalitou. Lékař již měsíc před zákrokem důkladně odpověděl na všechny moje otázky. Jsem velmi spokojen s komplexní péčí, kterou jsem dostal v den operace, od počátečních příprav, postupu, odbornosti všech zúčastněných, komunikace a přátelství, které jsem od mojí operace s HairExpert navázal.
Tomáš K. - 32 let, | 4.000 štěpů

Profesionální přístup, perfektní servis a skvělá cena! Vlasy mi začaly padat kolem 20. Přiznám se, že mě to docela trápilo, protože co si budeme povídat, s ubývajícími vlasy, padá i sebevědomí. Když jsem se dozvěděl o možnosti transplantace vlasů, tak jsem si řekl, že do toho musím jít. HairExpert je tým profesionálů, který se o vás postará od A-Z. Doporučuji pánové!
Lukáš B. - 32 let, | 4.100 štěpů

Domluvte si osobní konzultaci s našimi experty!

Je na vás, zda online nebo osobně.

MUDr. Miroslava Jurková
Specialista na
vlasovou problematiku

© 2018 Beauty travel s.r.o.