PRP terapie

Podpora růstu vlasů vlastní krevní plazmou

HairExpert.cz > Transplantace > PRP terapie

Podstatou PRP terapie je zpracování krve pacienta tak, aby došlo k získání plazmy s velmi vysokou koncentrací krevních destiček (PRP – Platelet Rich Plazma). Právě velké množství těchto elementů je pro léčebný účinek velmi důležité. Destičky totiž obsahují růstové faktory a jiné látky, které dokáží nastartovat regenerační procesy vlasů.

Princip PRP terapie

Cílem postupu je stimulovat transplantované vlasové štěpy a "přepnout" je do aktivní růstové fáze. Jedná se o jedinečný způsob využití zdrojů vašeho těla pro zlepšení procesu hojení v měkké tkáni. Koncentrovaná plazma bohatá na destičky se připravuje z vlastní krve pacienta pomocí speciálního odstředivého systému. PRP terapii aplikují naši lékaři velmi tenkou jehlou již během transplantace. Tím se pozitivně ovlivňuje pooperační hojení a stimuluje růst a kvalitu vlasů po transplantaci.

Jaké jsou výhody?

Hlavní výhodou metody je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací, alergie nebo kontaminace. PRP je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup vlastně kopíruje procesy hojení těla samotného.

PRP terapie je bezbolestná a všichni naši klienti ji mají v ceně transplantačního balíčku. PRP je aplikováno v průběhu zákroku.

Konzultace ZDARMA

Zanechte nám váš kontakt a my se vám brzy ozveme zpět.

Domluvte si osobní konzultaci s našimi experty!

Je na vás, zda online nebo osobně.

MUDr. Miroslava Jurková
Specialista na
vlasovou problematiku

© 2018 Beauty travel s.r.o.