Jak to probíhá?

Harmonogram cesty za transplantací vlasů

HairExpert.cz > Jak to probíhá?

Istanbul je nejlepší volba pro transplantaci vlasů

Turecko je dnes světovým centrem transplantací vlasů. Každý den je zde vykonáno přes 6tis operací na více než 300 klinikách. Úroveň lékařských služeb i hygienických norem plně koresponduje s evropskými zvyklostmi a metody transplantací jsou ty nejlepší na světě. Istanbul je navíc krásné, moderní a bezpečné město.

Cesta za novými vlasy trvá standardně necelé 3 dny. Cestu přizpůsobíme přesně podle Vašich potřeb a pokud budete chtít, můžete si pobyt prodloužit a poznat Istanbul trochu více.

A jak to celé probíhá?

Bezplatná konzultace v Praze

Všechny detaily vám vysvětlíme po telefonu a pokud nám zašlete fotografie vlasů, stanovíme i pravděpodobný počet štěpů.

Pokud preferujete osobní setkání, domluvíme si termín vyšetření v ordinaci MUDr. Jurkové. Pomocí trichologického vyšetření mikrokamerou odhalíme důvody vypadávání vašich vlasů. Vyšetření máte v rámci vstupního vyšetření u HairExpert ZDARMA.

1. den

Přílet do Istanbulu

V letištní hale na vás bude čekat česky mluvící delegát, který vás limuzínou dopraví do 5* hotelu v centru města u náměstí Taksim. Pomůže vám s vyřízením formalit na recepci a ubytujete se.

Následně máte možnost využít našeho delegáta, který vás provede těmi nejhezčími místy v centru Istanbulu. Uvidíte Taksim, dáte si večeři a po kratší procházce také čaj s neopakovatelnou vyhlídkou na Bospor.

2. den

Transplantace

Ráno vás řidič odveze na kliniku kde se stanoví přesný rozsah zákroku. Stále vám bude k dispozici česky hovořící delegát.

Následuje samotná transplantace, která v závislosti na rozsahu trvá až 8 hodin. Po celou dobu nebudete cítit bolest, zákrok se provádí v lokální anestezii a podávají se zklidňující sedativa pro vaše maximální pohodlí.

Po zákroku obdržíte doživotní záruční list, který obsahuje informace o počtu transplantovaných štěpů a postupu transplantace. Následně budete převezeni zpět na hotel, kde si odpočinete nebo můžete vyrazit na procházku do města, pokud se budete cítit dobře.

3. den

Kontrola a odlet

Dopoledne vás vyzvedne delegát a odveze zpět na kliniku, kde vám budou sundány obvazy, prohlédne vás lékař a asistent vykoná první mytí vlasů a vysvětlí vám jak se o transplantované vlasy starat.

Dostanete speciální šampon a krém na ošetření transplantovaných oblastí. Následně již máte možnost cestovat domů nebo pokračovat v návštěvě Istanbulu.

Gratulujeme!

Nyní máte zpět své vlasy, svou možnost volby účesu a v mnoha případech i své sebevědomí. Doufáme, že vám nové vlasy pomohou začít nový život.

Zde naše služby nekončí. Naše lékařka v Praze je vám k dispozici i v následujících měsících po transplantaci pro vaší bezplatnou mezoterapii nebo pokud budete chtít, aplikovat další PRP. Kdykoliv nás můžete kontaktovat.

Je pro vás transplantace vlasů vhodná? Jediná cesta, jak to zjistit, je nás kontaktovat.

© 2018 Beauty travel s.r.o.