Časté dotazy

HairExpert.cz > Transplantace > Časté dotazy

Na co se často ptáte?

Hledáte informace o průběhu transplantace vlasů nebo pooperační péči? Snažili jsme se zde sepsat odpovědi na ty nejčastěji pokládané otázky našich klientů. Klikejte a zjistěte to, co vás zajímá.


PŘED TRANSPLANTACÍ | PRŮBĚH CESTY A ZÁKROKU | PO TRANSPLANTACI


PŘED TRANSPLANTACÍ

Bydlet budete v pohodlí pětihvězdičkového hotelu Elite World Istanbul Hotel, který se nachází jen 1 min chůze od centra Taksim. Je také možné svůj pobyt v hotelu prodloužit za zvýhodněnou cenu a spojit cestu s dovolenou. Náš řidič se postará o všechny vaše transfery z letiště do hotelu a na kliniku.
Stačí zavolat na +420 770 159 656 nebo nám zaslat svůj kontakt a my se vám sami ozveme. Všechny detaily vám vysvětlíme po telefonu a pokud nám zašlete fotografie vlasů, stanovíme i pravděpodobný počet štěpů. Pokud preferujete osobní setkání, domluvíme si termín vyšetření v ordinaci MUDr. Jurkové, specialistky na vlasovou problematiku kde pomocí trichologického vyšetření mikrokamerou spolehlivě odhalíme důvody vypadávání vašich vlasů. Vyšetření máte v rámci vstupního vyšetření u HairExpert ZDARMA.
Transplantace v Turecku je násobně levnější, než v ČR nebo na podobných klinikách v západní Evropě či USA. Díky specifickému zaměření na vlasovou problematiku v ČR ani nenajdete podobné kliniky na stejné úrovni. Turečtí lékaři mají mnohaleté zkušenosti, což zajišťuje ten nejlepší výsledek
Uvedené ceny v našem ceníku již obsahují vše, co budete potřebovat na vaší cestě za novými vlasy a jsou konečné, bez dalšího navýšení. Transplantace metodou DHI (Choi Pen) do 7.500 štěpů / Zpáteční letenka z Prahy / 2 noci v pětihvězdičkovém hotelu / Veškeré transfery limuzínou / Asistence českého delegáta / Před a pooperační vyšetření / Analýza krve / Anestezie a sedativa / PRP terapie / Balíček vlasové kůry /Pooperační medikamenty / Doživotní záruka a Mezoterapie po návratu do ČR v hodnotě 2.000 Kč zdarma
Transplantace vlasů nemusí být vhodná, pokud máte v oblasti temene velmi řídké a slabé vlasy, protože pak má transplantace omezený potenciál. Kontraindikaci pak představují některé kožní choroby. Ve většině ostatních případů je transplantace nejvhodnějším postupem řešením problému s ubývajícími vlasy. Pokud si nejste jistí kvalitou vlasů, kontaktujte nás ohledně konzultace vhodnosti transplantace.
Turecko je dnes světovým centrem transplantací vlasů. Každý den je zde vykonáno přes 6tis operací na více než 300 klinikách. Úroveň lékařských služeb i hygienických norem plně koresponduje s evropskými zvyklostmi a metody transplantací jsou ty nejlepší na světě.
Transplantace probíhá na specializované klinice, kde denně probíhají úspěšně operace klientů z celého světa. Vše je samozřejmě naprosto sterilní a maximálně bezpečné.
Vaší cestu za novými vlasy jsme schopni přizpůsobit plně dle Vašich potřeb, spojit ji i s prohlídkou Istanbulu a pobyt si prodloužit klidně o několik dní. Pro klienty, kteří preferují rychlejší cestu, máme variantu, která trvá necelé 3 dny i s cestou.
Ano, naši klienti této varianty velice často využívají.
Díky metodě FUE s pomocí Choi Pen se jedná o zákrok, který přináší nejnižší riziko komplikací a rychlejší obnovení tkáně. K běžným aktivitám se ůžete vrátit během několika dní po zákroku a většina klientů je schopna jít 2-3 den po zákroku do práce.

PRŮBĚH CESTY A ZÁKROKU

Od Vašeho příletu do Istanbulu vám bude k dispozici česky hovořící delegát, který s Vámi bude po celou dobu a pomůže vám při vyřizování formalit na recepci hotelu, následně také u vstupní prohlídky na klinice, na začátku operace a následující den i při kontrole a mytí hlavy. Můžete si být jistí, že všemu budete rozumět a že vám delegát bude vždy nápomocen.
Transplantace trvá většinou 6-8h, je absolutně bezbolestná a probíhá v lokální anestezii a pro lepší komfort se podávají sedativa.
S HairExpert to nutné není. Doporučujeme se nechat ostříhat u vašeho kadeřníka ještě před odletem do Istanbulu. Požadujte střih do ztracena - „fade“ nebo „undercut“ alespoň do výšky 5 cm nad horní hranu uší, po celém obvodu hlavy. Délka vlasů v této oblasti nesmí překročit 0,5 mm.
DHI metoda (Direct Hair Implantation) je vlastně vylepšená metoda FUE (Follicular Unit Extraction), kdy se vlasové štěpy jeden po druhém opatrně vyjímají z dárcovské zóny vzadu a po stranách hlavy a následně opět vpichují pomocí Choi Pen Implanteru do míst, kde již vlasy vypadaly bez nutnosti řezání kanálků, do kterých se štěpy vsazují, jako u FUE. Choi Pen Implanter má v průměru jen 0,6mm a umožňuje napíchnout štěpy přímo do pokožky bez toho, aniž by po vpichu zbyly jizvičky. Pomocí této metody se výrazně snižují ztráty krve a zároveň je umožněno dosáhnout nejvyšší hustoty (až 200 štěpů na cm2) vlasů a dosahujeme tak nejpřirozenějších výsledků.
Transplantace spočívá v přemístění vlastních vlasových štěpů z míst na hlavě, kde jsou vlasy kvalitní a husté (temeno hlavy) do míst, kde vzniká pleš nebo jsou vlasy prořídlé. Transplantace se provádí v lokální anestezii a je naprosto bezbolestná. Provádíme transplantace nejmodernějším postupem který se nazývá DHI (Direct Hair Implantation)
Celková částka je rozdělena do 2 plateb. První část ve výši 20% ceny se platí zde v ČR jako záloha v českých korunách při podpisu smlouvy v hotovosti nebo převodem na účet. Druhá část na místě, přímo na klinice v hotovosti v USD.
Na transplantační balíček nikoliv. Doprava, ubytování, léky atd. jsou zahrnuty v ceně. Cestu však můžete zpestřit návštěvou města a je dobré mít určité finanční prostředky na útratu nebo fakultativní prohlídku s delegátem.
Zálohu v ČR je možné zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Na klinice v Istanbulu můžete také platit v hotovosti či kartou. Pokud používáte platební kartu, bude částka převedena na místní měnu a připočte se k platbě poplatek bance ve výši cca 3%. Proto doporučujeme platit na místě v hotovosti v USD.
Ano, náš řidič spolu s delegátem vás vyzvednou přímo na letišti a dopraví do hotelu. Ve vašem pokoji bude k dispozici trezor.
Naši specialisté určí počet na základě fotografií, které zašlete. Přesný počet se stanoví v průběhu předtransplantační konzultace. Po transplantaci dostanete certifikát s přesným počtem skutečně implantovaných štěpů.

PO TRANSPLANTACI

Ano, po zákroku obdržíte záruční list, který obsahuje informace o počtu transplantovaných štěpů a postupu transplantace. Záruka bude platná, pokud zdravotní stav nebo léčba neovlivní vlasové folikuly a nezpůsobí ztrátu vlasů nebo nebudete vystaveni jakýmkoli rakovinovým terapiím, jako je chemoterapie, radioterapie nebo jiná závažná onemocnění nebo léčby. Nově transplantované vlasy rostou stejně jako původní vlasy a poskytnou vám naprosto přirozený vzhled.
Ihned po transplantaci jsou výsledky vidět. Vlasy jsou však krátké a budou růst postupně. Po 3 týdnech mohou začít transplantované vlasy vypadávat. Je to naprosto běžná součást hojícího procesu. Po této fázi začnou místo těchto vlasů růst vlasy nové. Po 4 až 6 měsících po transplantaci se rychlost růstu zvýší. Po 6. měsíci již budete pozorovat zásadní výsledky svého transplantačního postupu a v mnoha případech je výsledek již úžasný. Po 10 až 14 měsících po provedení transplantace vlasů bude výsledek finální.
U drtivé většiny pacientů máme velice dobré výsledky, pokud podstupují po transplantací vlasů terapií PRP. Ta podporuje hojení tkání a růst vlasů v pooperačním období. Další informace naleznete na stránce PRP terapie.
Po dobu 14 dnů byste se měli vyhnout fitness nebo jiným těžkým tréninkům, které mohou způsobit nadměrné pocení. Po dobu 3 týdnů je třeba vynechat náročné sporty jako je plavání, basketbal, fotbal.
Nebudete. Každý pacient dostane sadu přípravků včetně speciálního krému a šamponu. Získáte také balíček antibiotik. Všechny jsou v ceně balíčku. Další produkty jsou volitelné.

Konzultace ZDARMA

Zanechte nám váš kontakt a my se vám brzy ozveme zpět.

© 2018 Beauty travel s.r.o.